Про життя

Тетяна Анатоліївна Піскарьова народилася 31 серпня 1976 року в місті Мала Виска Кіровоградської області в сім'ї військовослужбовця та фінансистки.

Зважаючи на те, що батько Тетяни був військовим, її дитинство проходило в різних куточках України. Сім'я майбутньої співачки жила в Києві, Одесі та Дніпрі. Проте значний відрізок життя, 12 років, Таня прожила в Кривому Розі. Саме в місті металургів вона закінчила загальноосвітню та музичні школи. Ще навчаючись в Криворізькому музичному училищі по класу фортепіано, Тетяна розпочинає свою трудову діяльність викладачем вокалу в Криворізькій музичній школі №8. У 1995 році, після закінчення музичного училища, працює в Центрі дитячої творчості керівником дитячого гуртка «Горицвіт». У 1997-му - створює і стає керівником Дитячого театру естради «Аліса» в Кривому Розі. 

Протягом 1997-2001 років творчу роботу з дітьми вона поєднує з сольною виконавською діяльністю та навчанням у Миколаївській філії Київського національного університету культури та мистецтв (спеціальності - «режисер масових заходів та видовищ» і «організатор дозвілля»).

З 1997 року Тетяна Піскарьова приймає участь в різноманітних Всеукраїнських та міжнародних пісенних конкурсах і фестивалях естрадних виконавців, стає лауреатом та володаркою Гран-прі:

- Гран-прі Всеукраїнського телефестивалю «Мелодія» 

(м. Львів, 1997 рік),

- Гран-прі Всеукраїнського фестивалю «Боромля» 

(м. Ворзель, 1998 рік),

- лауреат Всеукраїнського конкурсу «Пані + Пан»

(м. Тернопіль, 1998 рік), 

- лауреат Міжнародного фестивалю «Зорепад»

(Угорщина, 1998 рік),

- Гран-прі Президента України на Всеукраїнському фестивалі-конкурсі «Пісенний вернісаж»

(м. Київ, 1999 рік),

- лауреат Всеукраїнського молодіжного музичного фестивалю «Червона рута»

(м. Дніпро, 1999 рік), 

- лауреат Міжнародного фестивалю «Слов'янський базар»

(Білорусія, 2001 рік) та багато інших.


Для професійної реалізації кар'єри співачки в 2000 році Тетяна Піскарьова переїжджає до Києва. З того часу співачка стала постійною учасницею концертів, присвячених державним та професійним святам, а також приймати участь у зйомках популярних телепроектів. У рамках державної програми «Дні української культури» під керівництвом легендарного режисера Бориса Шарварка Тетяна виступала в концертних залах Казахстану, Туркменистану, Білорусії, Молдови та Сибіру.

 

У столиці Тетяна Піскарьова продовжує поєднувати артистичну діяльність з науково-педагогічною. У період з 2000 до 2008 року вона працює викладачем, старшим викладачем, доцентом кафедри естрадного співу Київського національного університету культури та мистецтв.

 

З 2001 року Тетяна працювала артистом-солістом Зразково-показового оркестру Збройних Сил України, а у березні 2002-го разом з делегацією МВС України відвідала з концертною програмою наш миротворчий підрозділ в Косово, за що отримала звання учасника бойових дій.

 
19 грудня 2003 року Тетяні Піскарьовій присвоєно почесне звання «Заслужений артист України».

 

« 1  2 »