Новости

Концертний тур Тетяни Піскарьової "Я - Україна"
15.07.18

- м. Трускавець, о 20:00, палац культури ім. Т.Шевченка (вул. С. Бандери, 8. Квитки у касі палацу, біля бюветів мінвод і за номером +38-097-979-27-95).

 

 

- м. Миргород, о 19:30, палац культури курорту "Миргород" (вул. М. Гоголя, 112. Квитки у касі палацу, біля бювету мінвод і за номером +380-5355-5-21-25).

 

Співачка вже відвідала з сольними концертами Київ, Львів, Тернопіль, Івано-Франківськ, Хмельницький, Рівне, Житомир, Чернігів, Миколаїв, Южноукраїнськ, Миргород, Чортків, Трускавець, Бровари, Коломию, Мостиська, Смілу та багато інших. Чекайте концерт у своєму місті!

 

«Україна починається з кожного з нас! З впевненістю можу сказати, що тепер, після Революції Гідності, Україна - це кожен з нас, це ми, наше життя, наші будні та свята, наші радості та перемоги. Ось уже рік як наша батьківщина у вогні і, як ніколи, потребує великої любові, вдячності та гордості, - каже Тетяна. - Весною стартує мій концертний тур, в якому головне не гасла, а любов і вміння жити в нашій новій гордій країні. Я буду співати в кожному місті України про кохання, життя та перемоги. Ми їдемо не тільки у великі міста, але й у ті куточки країни, де українського артиста бачать вкрай рідко. Тому що ще рік тому українська пісня не могла прийти на зустріч до своєї публіки... Але все змінилося! І тепер я на власному прикладі буду привозити українську естраду в кожне навіть найменше містечко моєї улюбленої батьківщини. Більше того, на своїх концертах я хочу підтримати починаючих артистів, дорослих і дітей, розділити з ними місце на сцені та разом з вами, дорогі глядачі, гідно їх оцінити».

 

«Я - Україна» - це не просто концерти, це музичні подарунки кожному місту нашої єдиної країни. Саме з метою висловити вдячність і любов до всіх українців Тетяна Піскарьова вирішила відзначати в назві концертів кожен куточок України. Адже всі населені пункти нашої країни - це в першу чергу сильні духом люди, які вміють любити Життя, свою Батьківщину і свою Пісню!

 

Співачка підготувала для всіх українців програму з улюблених хітів і нових пісень. Також на всіх концертах Тетяни Піскарьової обов'язково прозвучать композиції з циклу «Музичні листи на війну», що вже встигли стати піснями-сповідями для українських родин, які відправили на війну своїх синів, батьків і чоловіків.

 

Артистка вийде на сцену в супроводі відомих музикантів, які подарують глядачам незабутні враження та справжню насолоду чудовим живим звуком. Не обійдеться і без яскравих зіркових дуетів! А ще в кожному своєму концерті співачка буде підтримувати починаючих артистів (як дорослих, так і найменших), заявки на участь можна відправляти на e-mail: t.piskaryova@gmail.com.

 

«Дорогі глядачі, підняти українську культуру та українські пісні ми зможемо тільки разом, сама я не впораюся. З нетерпінням чекаю вас на концертах всеукраїнського туру «Я - Україна»!», - запрошує Тетяна Піскарьова.